Servis elektrických servořízení +420 777 315 470

ELEKTRICKÁ SERVOŘÍZENÍ, SLOUPKY ŘÍZENÍ

Elektrická servořízení nahrazují starší hydraulická servořízení s hydraulickým čerpadlem umístěným přímo na bloku motoru. Vzhledem k úsporám výkonu motoru a potřebě snižovat spotřebu paliva se častěji využívají EPS umístěné na sloupku řízení nebo na hřebenu řízení vozidla.


Elektrická servořízení – sloupek volantové tyče EPS (Electronic power system) je odpovědný za správnou funkčnost posilovače řízení. Defekty mohou být na mechanické či elektrické části elektrického servořízení. Provádíme proto kontrolu a případnou výměnu poškozených komponentů. Jedním z častých problémů bývá poškození senzoru pro snímání polohy řízení. Může se ale poškodit i elektrický systém ovládání řízení nebo sloupek řízení.Naše služby:

 • opravy a repase snímání polohy
 • opravy a repase řídících jednotek servořízení
 • opravy a repase vůle řízení i nefunkčnost u továrních značek KIA a Hyundai
 • opravy a repase sloupků řízení - nefunkčnost
 • opravy a repase hřebenového řízení s elektrickým posilováním značky FORD
 • opravy a repase elektrických hřebenových servořízení koncernových vozů ŠKODA, VW, SEAT, AUDI
 • opravy a repase servořízení japonských značek HONDA, LEXUS, TOYOTA, MAZDA,SUBARU, NISSAN a dalších
 • opravy a repase servomotorů EPS Fiat Punto II
 • opravy a repase elektrických součástí a řídících jednotek EPSNovinka:


 • opravy a repase elektrických hřebenových řízení a sloupků řízení značky FORD
 • opravy a repase vůle sloupků řízení vozidel značek KIA a HYUNDAI
 • opravy a repase nefunkčnosti elektrických řízení u vozidlel FIAT, OPEL, FORD, LANCIA, CITROEN, PEUGEOT, ALFA ROMEO, VW, AUDI, SEAT, ŠKODA,NISSAN, RENAULT, TOYOTA, MAZDA, HONDA, LEXUS, SUBARU, HYUNDAI, KIA a dalších
 • repase elektrických sloupků řízení u komunálních vozidel značky PIAGGIOSloupek řízení
KIA CEED – sloupek řízení
Citroen Piccaso – sloupek řízení

HŘEBENOVÁ ŘÍZENÍ S ELEKTRICKÝM POHONEM

Hřebenová řízení s elektrickým pohonem osazuje do vozů nejčastěji koncern vozů VW, ale používají se i u jiných značek automobilů. Posiluje účinek na hřeben řízení pomocí elektromotoru, který je umístěn spolu s řídící jednotkou servořízení na hřebenovém řízení vozu.


Posilovač řízení slouží ke zmenšení ovládací síly, která je zapotřebí k otočení volantu. Elektrické hřebenové servořízení se může časem poškodit. Abyste mohli vaším vozem i nadále pohodlně jezdit, postaráme se o opravu nebo rovnou repasi hřebenového řízení s elektrickým pohonem ve vašem vozidle. Máme techniku, znalosti i zkušenosti, přesvědčte se o tom i vy.Naše služby:

 • opravy a kompletní repase mechanických částí hřebenových řízení
 • opravy a repase elektrických částí hřebenových řízení včetně řídících jednotek
 • možnost dodání použitých a plně funkčních elektrických hřebenových servořízení na koncernové vozy VW, SEAT, ŠKODA, AUDIHřebenová servořízení s elektrickým pohonem
Hřebenová servořízení s elektrickým pohonem

Repase hydraulických hřebenových servořízení

Repasujeme téměř všechna hydraulická hřebenová servořízení ve vynikající kvalitě. Všechna hřebenová hydraulická servořízení prochází náročnou repasí a v případě, že je hřebenová tyč natolik poškozená, že již nelze přebrousit, či jinak zušlechtit, tak je vyměněna za novou. Doporučujeme při montáži osadit servořízení novými spojovacími tyčemi.


Na každé námi repasované hydraulické servořízení poskytujeme nadstandartní záruky.


Potřebujete se se svým dotazem na nás obrátit? Můžete dotaz zaslat na e-mail servoczech@seznam.cz, volat na tel. +420 777 315 470 nebo na WhatsApp čísla +420 777 315 470.


V případě zasílání je nutné demontovat spojovací tyče. Poprosíme taktéž o vložení adresy odesílatele s telefonním číslem včetně popisu závady.Hydraulické hřebenové servořízení

Repase elektrických hřebenových servořízení

Repasujeme téměř všechna hřebenová servořízení s elektrickým posilováním, a to po mechanické i elektronické stránce. Provádíme ve vynikající kvalitě repasi mechanické části elektrických hřebenových servořízení a to včetně nastavení akčních členů (snímače poloh volantové tyče, dorazů apod). Opravujeme i elektronické jednotky elektrických hřebenových servořízení. Pokud nelze elektronickou jednotku opravit, jsme schopni zajistit druhé elektrické servořízení. Pro tento případ potřebujeme zaslat případné kódy závad z diagnostiky na e-mail servoczech@seznam.cz, můžete volat na tel. +420 777 315 470 nebo na WhatsApp čísla +420 777 315 470. Na WhatsApp nám můžete zaslat fotografie štítků řídících jednotek, které jsou důležité pro určení možnosti opravy.


NOVINKA: Opravy a repase elektrických hřebenových řízení u vozidel FORD (mechanická i elektronická část)!!Elektrické hřebenové servořízení

NOVINKA!!!

Repase a opravy elektrických servořízení japonských osobních a dodávkových vozidel HONDA, LEXUS, TOYOTA, SUBARU, NISSAN a další.

Repasujeme a opravujeme elektrická servořízení u vozidel japonských továrních značek. Před zasláním je nutné, aby bylo servořízení vybaveno kompletní kabeláží až po snímač otáček, dodat výpis kódu závad z diagnostiky. Dále je zapotřebí u hřebenového elektrického servořízení odstranit spojovací tyče řízení. Repase provádíme mechanické i elektronické části.


Potřebujete se se svým dotazem na nás obrátit? Můžete dotaz zaslat na e-mail servoczech@seznam.cz, volat na tel. +420 777 315 470 nebo na WhatsApp čísla +420 777 315 470. Na WhatsApp nám můžete zaslat fotografie štítků řídících jednotek, které jsou důležité pro určení možnosti opravy.


ELEKTRO-HYDRAULICKÁ ČERPADLA SERVOŘÍZENÍ

Máte-li automobil s elektro-hydraulickým posilovačem řízení EPHS (Electric Power Hydraulic Steering), potom zdrojem tlaku v posilovači je čerpadlo s hydraulickou kapalinou, která se přepouští na pravou či levou stranu pístu. Toto čerpadlo je poháněno elektromotorem a řízeno elektrickou řídící jednotkou. Soustava hydraulického ovládání je potom umístěna na hřebenovém řízení. Zde se může vyskytnout celá řada problémů v důsledku poškození některé z částí. Provádíme proto diagnostiku a následnou opravu závady či celkovou repasi.Naše služby:

 • opravy a repase mechanických částí servořízení
 • opravy a repase elektrických částí servořízeníElektro-hydraulické čerpadlo
Elektro-hydraulické čerpadlo EHPS
Váš automobil si zaslouží tu nejlepší péči. Co se týká řízení, servořízení a jejich částí, nabízíme opravy i kompletní repase za rozumné ceny s krátkou dodací lhůtou. Spolehněte se na profesionální přístup, léty nasbírané zkušenosti a individuální přístup ke každému zákazníkovi.
Poradíme si s každým problémem, nechte vaše servořízení repasovat u nás.
+420 777 315 470
Zadat nezávaznou poptávku
SERVO CZECH s.r.o.
Družstevní 86, 763 26 Luhačovice