Servis elektrických servořízení +420 777 315 470

ELEKTRICKÁ SERVOŘÍZENÍ

Elektrická servořízení nahrazují starší hydraulická servořízení s hydraulickým čerpadlem umístěným přímo na bloku motoru. Vzhledem k úsporám výkonu motoru a potřebě snižovat spotřebu paliva se častěji využívají EPS umístěné na sloupku řízení nebo na hřebenu řízení vozidla.


Elektrická servořízení – sloupek volantové tyče EPS (Electronic power system) je odpovědný za správnou funkčnost posilovače řízení. Defekty mohou být na mechanické či elektrické části elektrického servořízení. Provádíme proto kontrolu a případnou výměnu poškozených komponentů. Jedním z častých problémů bývá poškození senzoru pro snímání polohy řízení. Může se ale poškodit i elektrický systém ovládání řízení nebo sloupek řízení.Naše služby:

  • opravy a repase snímání polohy
  • opravy a repase řídících jednotek
  • opravy servomotorů EPS
  • opravy a repase elektrických součástí řídících jednotek EPSHŘEBENOVÁ ŘÍZENÍ S ELEKTRICKÝM POHONEM

Hřebenová řízení s elektrickým pohonem osazuje do vozů nejčastěji koncern vozů VW, ale používají se i u jiných značek automobilů. Posiluje účinek na hřeben řízení pomocí elektromotoru, který je umístěn spolu s řídící jednotkou servořízení na hřebenovém řízení vozu.


Posilovač řízení slouží ke zmenšení ovládací síly, která je zapotřebí k otočení volantu. Elektrické hřebenové servořízení se může časem poškodit. Abyste mohli vaším vozem i nadále pohodlně jezdit, postaráme se o opravu nebo rovnou repasi hřebenového řízení s elektrickým pohonem ve vašem vozidle. Máme techniku, znalosti i zkušenosti, přesvědčte se o tom i vy.Naše služby:

  • opravy a kompletní repase mechanických částí servořízení
  • opravy a kompletní repase elektrických a elektrických částí servořízení
  • možnost dodání použitých funkčních servořízeníHřebenová servořízení s elektrickým pohonem
Hřebenová servořízení s elektrickým pohonem

ELEKTRO-HYDRAULICKÁ ČERPADLA SERVOŘÍZENÍ

Máte-li automobil s elektro-hydraulickým posilovačem řízení EPHS (Electric Power Hydraulic Steering), potom zdrojem tlaku v posilovači je čerpadlo s hydraulickou kapalinou, která se přepouští na pravou či levou stranu pístu. Toto čerpadlo je poháněno elektromotorem a řízeno elektrickou řídící jednotkou. Soustava hydraulického ovládání je potom umístěna na hřebenovém řízení. Zde se může vyskytnout celá řada problémů v důsledku poškození některé z částí. Provádíme proto diagnostiku a následnou opravu závady či celkovou repasi.Naše služby:

  • opravy a repase mechanických částí servořízení
  • opravy a repase elektrických částí servořízeníElektro-hydraulické čerpadlo
Elektro-hydraulické čerpadlo EHPS
Váš automobil si zaslouží tu nejlepší péči. Co se týká řízení, servořízení a jejich částí, nabízíme opravy i kompletní repase za rozumné ceny s krátkou dodací lhůtou. Spolehněte se na profesionální přístup, léty nasbírané zkušenosti a individuální přístup ke každému zákazníkovi.
Poradíme si s každým problémem, nechte vaše servořízení repasovat u nás.
Copyright © 2020 seokvalitne.cz
+420 777 315 470
Zadat nezávaznou poptávku
BGG servis s.r.o.
P.O. BOX 7, 763 21 SLAVIČÍN