Servis elektrických servořízení +420 777 315 470

HYDRAULICKÁ ČERPADLA ŘÍZENÍ

Zejména u starších modelů automobilů se často vyskytovala hydraulická čerpadla, která zajišťovala správný chod posilovače řízení. Tato čerpadla byla poháněna řemenem nebo řetězem přímo od motoru. Hydraulická kapalina potom byla hadicemi propojena s hřebenovým řízením. Postupně byla tato čerpadla vytlačena elektro-hydraulickými čerpadly a potom plně elektrickými. Hydraulická čerpadla přečerpávají hydraulickou tekutinu v pístu, čímž vytváří vhodný tlak. Čerpadla se nejčastěji používala u osobních automobilů křídlového typu, u užitkových vozů potom nejčastěji zubová čerpadla.Naše služby:

  • opravy a repase hydraulických čerpadel řízení pro osobní i užitková vozidlaHydraulické čerpadlo

HŘEBENOVÁ ŘÍZENÍ

Hřebenová servořízení se používají v osobních i dodávkových automobilech. Aby váš posilovač řízení správně fungoval, je třeba nechat servořízení při poruše opravit nebo rovnou repasovat. Postaráme se o opravu i repasi hřebenového servořízení vašeho automobilu, ať už vlastníte automobil osobní nebo užitkový. Po dokončení práce ověříme správnou funkčnost servořízení na speciální stolici, která simuluje použití posilovače řízení v běžném provozu.Naše služby:

  • opravy a repase všech hřebenových řízení
  • opravy a repase všech hydraulických hřebenových řízení
  • opravy a repase hřebenových řízení s elektrickým posilováním
  • opravy a repase hřebenových řízení u veteránůHřebenová servořízení
Hřebenová servořízení
Hřebenová servořízení
Váš automobil si zaslouží tu nejlepší péči. Co se týká řízení, servořízení a jejich částí, nabízíme opravy i kompletní repase za rozumné ceny s krátkou dodací lhůtou. Spolehněte se na profesionální přístup, léty nasbírané zkušenosti a individuální přístup ke každému zákazníkovi.
Poradíme si s každým problémem, nechte vaše servořízení repasovat u nás.
+420 777 315 470
Zadat nezávaznou poptávku
SERVO CZECH s.r.o.
Družstevní 86, 763 26 Luhačovice