Servis elektrických servořízení +420 777 315 470

ŘÍDÍCÍ JEDNOTKY SERVOŘÍZENÍ

Řídící jednotka servořízení má za úkol hlídat správnou funkčnost servořízení a podle otočení volantu posiluje účinek řízení. Pokud se vám na palubní desce rozsvítí oranžová kontrolka – symbol volantu, signalizuje snížení účinku posilovače řízení, červená potom znamená celkový výpadek servořízení a na otočení volantu budete muset vynaložit mnohem víc síly. Pokud potíže přetrvávají, nechte si zkontrolovat řídící jednotku servořízení, zda správně funguje. Pokud ne, zajistíme vám její opravu a v případě potřeby celkovou repasi.Naše služby:

  • opravy a repase řídících jednotek servořízeníSkříně řízení
Skříně řízení

ŘÍDÍCÍ JEDNOTKY

Většina lidí ví, že v automobilu má řídící jednotku motoru. Ovšem vlastní řídící jednotky mají také airbagy, ABS, automatická převodovka, světla nebo ECU motory apod. Co dělat, pokud máte defekt některé z těchto řídících jednotek? Provádíme diagnostiku a následnou opravu či v případě potřeby kompletní repasi řídících jednotek vašeho osobního i dodávkového vozu.Naše služby:

  • opravy a repase řídících jednotek ABS
  • opravy a repase řídících jednotek airbagů
  • oprava a repase řídící jednotky automatické převodovky
  • opravy a repase řídících jednotek světel
  • opravy a repase řídících jednotek ECU motorůSkříně řízení
Skříně řízení
Váš automobil si zaslouží tu nejlepší péči. Co se týká řízení, servořízení a jejich částí, nabízíme opravy i kompletní repase za rozumné ceny s krátkou dodací lhůtou. Spolehněte se na profesionální přístup, léty nasbírané zkušenosti a individuální přístup ke každému zákazníkovi.
Poradíme si s každým problémem, nechte vaše servořízení repasovat u nás.
Copyright © 2020 seokvalitne.cz
+420 777 315 470
Zadat nezávaznou poptávku
BGG servis s.r.o.
P.O. BOX 7, 763 21 SLAVIČÍN