Servis elektrických servořízení +420 777 315 470

PŘEVODOVKY AUTOMATICKÉ I MECHANICKÉ

Rozeznáváme dva typy převodovek, buď jsou převodovky mechanické, u kterých řadí řidič, nebo převodovky automatické, kde jsou rychlostní stupně řazeny automaticky. U obou typů převodovek může nastat problém s prokluzem rychlostních stupňů. Zejména pokud provozujete vůz v prašném prostředí, v horách nebo často využíváte vozidlo k tažení nákladu, může dojít k poškození převodovky. Potřebujete-li odbornou opravu, neváhejte nás kontaktovat.Naše služby:

  • opravy a repase DSG převodovek – šesti i sedmistupňových
  • opravy a repase multitroniků
  • opravy a repase tiptroniků
  • opravy a repase powershift
  • Opravy a repase mechatroniku automatických převodovekRepasujeme kompletně automatické i mechanické převodovky téměř na všechny vozy

ROZVODOVKY A DIFERENCIÁLY

Převodovkou poháněné diferenciály rozdělují točivý moment na obě kola na poháněné nápravě. V automobilu je tedy přítomen minimálně jeden diferenciál, čtyřkolky mají diferenciály dva. Každý diferenciál potřebuje ke svému správnému fungování olej. A právě únik tohoto oleje je nejčastější příčinou poškození diferenciálu. Ve většině případů jsou potom poškozena ložiska uložení součástí diferenciálu. Protože je nezbytné dbát na správné seřízení zatížení, je nejlepší opravu či celkovou repasi nechat na zkušených odbornících.Naše služby:

  • opravy a repase rozvodovek a diferenciálůRepasujeme, ale i opravujeme rozvodovky i diferenciály téměř na všechny značky vozidel
Repasujeme, ale i opravujeme rozvodovky i diferenciály téměř na všechny značky vozidel
Repasujeme, ale i opravujeme rozvodovky i diferenciály téměř na všechny značky vozidel
Váš automobil si zaslouží tu nejlepší péči. Co se týká řízení, servořízení a jejich částí, nabízíme opravy i kompletní repase za rozumné ceny s krátkou dodací lhůtou. Spolehněte se na profesionální přístup, léty nasbírané zkušenosti a individuální přístup ke každému zákazníkovi.
Poradíme si s každým problémem, nechte vaše servořízení repasovat u nás.
Copyright © 2020 seokvalitne.cz
+420 777 315 470
Zadat nezávaznou poptávku
BGG servis s.r.o.
P.O. BOX 7, 763 21 SLAVIČÍN